TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Ilava » Nová Dubnica » Priestory » Priestor pre výrobu »

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s výrobnými, skladovými a kancelárskymi priestormi v Nov

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s výrobnými, skladovými a kancelárskymi priestormi v Nov

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s výrobnými, skladovými a kancelárskymi priestormi v priemyselnom parku v Novej Dubnici o celkovej rozlohe 1780 m2. Budova má 4 podlažia, avšak sa jedná o priestory na 3. a 4. podlaží o celkovej výmere 1780 m2. Na 3. nadzemnom podlaží je k dispozícii 1114 m2 a na 4. nadzemnom podlaží 666 m2. Budova je pripojená na všetky inžinierske siete vrátane telefónu a internetu. K dispozícii je nákladný výťah s nosnosťou 3,5 t. Všetky priestory sú vybavené elektronickou požiarnou signalizáciou. Priestory sú vhodné ako výrobný priestor pre ľahký priemysel, ľahkú výrobu a montáž, napr. elektronických komponentov, textilný priemysel, ako testovacie centrum, vývojové centrum, projekčné centrum, servisného alebo logistického centra. Elektrina: Pi - inštalovaný príkon sústavy na budove 600 kVA ( 0,6 MW ). Dostupná rezerva v trafostanici v areáli, momentálne 1,3 MW. Voda: 2x DN80 vstupné potrubie do budovy z DN 150 rozvodu vody v areáli. Kanalizácia: DN150 z budovy do DN300 vonkajší areálový rozvod. Kúrenie: centrálny dodávateľ tepla. Centrálna bezpečnostná služba 24h denne. Parkovanie je priamo pri výrobnej hale ( 5 miest ), alebo v areáli do 30 parkovacích miest. Budova je stavaná z montovaného železobetónového skeletu vyplneného tepelnoizolačným murivom. Správa budovy, bezpečnostná služba, údržba okolia, parkovanie sú v cene nájmu. Cena nájmu je 3,1 Eur/m2/mesiac bez energií.

Cena: 5 518,00 €/mesiac

  3,10 €/mesiac/m2

Kategória: Priestor pre výrobu - Prenájom

Lokalita: Ilava - Nová Dubnica
(Priestor pre výrobu - Nová Dubnica)

Úžitková plocha: 1 780 m2

Dátum aktualizácie: 23.5.2019

Identifikačné číslo: 2514

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

K&B Partners, s.r.o.

Palackého 6403, Trenčín
0918 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Arpád Šereš
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk